Grupas "JĀNIS BUKUMS" jaunais albums "Firerain" angļu valodā jau šo piektdien, 25.11.16., nokļūs klausītāju rokās visā plašajā pasaulē!

Salīdzinoši nesen medijus pāršalca ziņa par grupas "JĀNIS BUKUMS" noslēgto līgumu ar Vācijas mūzikas ierakstu kompāniju "7US/7HARD" par albuma "Firerain" izdošanu visā pasaulē CD un digitālā formātā. "Ugunslietus" angļu mēlē pāri klausītāju galvām līs jau šo piektdien.

Šī albuma versija nebūs pieejama tirdzniecībā Baltijas valstīs, taču pavisam ekskluzīva "limited edition" partija jau ir sasniegusi Latviju, un klausītāji to iegūt savā īpašumā varēs tikai mūzikas veikalā "Randoms" un trijos īpašos pasākumos:

·      25. novembrī - klubā "Jelgavas Krekli" (Jelgava),

·      30. novembrī plkst. 17:00, Rīgā, mūzikas ierakstu veikalā "Randoms" - albuma "Firerain" atvēršanas svētki - "JĀNIS BUKUMS" akustiskais koncerts, kura laikā būs iespējams iegūt savā īpašumā jauno CD ar grupas dalībnieku autogrāfiem. Uz pasākumu tiek laipni aicināti mediju pārstāvji, interesenti, fani un visi grupas atbalstītāji,

·      Savukārt 9. decembrī - pasākumu triloģijas noslēgums - Latvijas rokmūzikas šūpulī Liepājā, klubā "Fontaine Palace".

JĀNIS BUKUMS uz lauriem neguļ, un jau tagad skaidrs, ka grupas sadarbība ar vācu izdevniecību neaprobežojas tikai ar albumu - paralēli albuma iznākšanai jau tapšanas stadijā ir grupas jaunais mūzikas video dziesmai "Šī Melo" / "She's Lying".