JĀNIS BUKUMS dāvina LATVIJAI SVĒTKOS jaunu singlu “LATVIJA”!

JĀNIS BUKUMS  par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai laiž klajā jaunu singlu ar nosaukumu “LATVIJA” no nesen iznākušā albuma “Ugunslietus”!

JĀNIS BUKUMS par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai dāvina jaunu singlu "LATVIJA" no nesen iznākušā albuma "UGUNSLIETUS".

Grupas vīri par jauno singlu “Latvija” stāsta:
“Tas ir mūsu mūzikas kvalitatīvs, konceptuāli tīrs un stilistiski vienots turpinājums: enerģiska, inteliģenta un tekstuāli godīga dziesma. Dziesmas mūzikas autori ir Jānis Bukums un Andrjus Jaņuns, teksta autors ir Jānis Bukums. Tas ir mūsu stāsts par šo zemi, par mūsu Latviju, par mums pašiem, par  dzīvi, par sajūtām un mīlestību pret Dzimteni. Šī dziesma atnāca pati – viegli un nepiespiesti, it kā kāds mums viņu nodiktētu. Šī dziesma mums ir ļoti īpaša! Mēs esam ļoti pateicīgi visiem grupas atbalstītājiem, faniem, līdzjutējiem un domubiedriem ! Uzskatām, ka  viss mūsu jaunais albums “Ugunslietus” ir labākais veikums mūsu karjerās!
Joprojām mūsu devīze ir – LATVIJA VAR!”.

 

PRIECĪGUS SVĒTKUS, LATVIJA!

 

Mēs esam pārliecināti, ka Latviešu rokmūzika ir mūsu kultūras vērtība un potenciāla eksporta prece. Latvijas iedzīvotājiem ir nepieciešama kvalitatīva un konkurētspējīga rokmūzika latviešu valodā nacionālās pašapziņas celšanai.