DSC_7305.jpg

JĀNIS BUKUMS - ZIEMEĻU DIEVI

“Ziemeļu dievi” ir otrais singls no rokmūzikas apvienības “JĀNIS BUKUMS” topošā trešā albuma “Neuzvarētais”, kas tiks publicēts 2018. gada maijā. Dziesma uzmanīgākiem TV skatītājiem jau ir pazīstama kā šobrīd plašu rezonansi izraisījušā sociālā TV projekta “Caur ērkšķiem uz...” tituldziesma. Grupas līderis Jānis Bukums ir šī raidījuma vadītājs. Sadarbībā ar producentu apvienību “Jump Studio” un televīzijas kanālu “STV Pirmā” skatītājiem tiek piedāvāta arī dziesmas video vizualizācija.

“Es savos dziesmu tekstos daudz dziedu par cilvēka pašrealizēšanās potenciālu,” komentē Jānis Bukums. “Pieņem lēmumu un dari – vienīgais, kas tevi var sabotēt, esi tu pats. Turies uz nospraustā ceļa, un pat Ziemeļu dievi tev sniegs palīdzīgu roku! Tā ir mana dzīves filozofija – pilnīga atbildība par savu likteni. “Ideja – lēmums – darbība – rezultāts” – tā ir mantra, kuru nepārtraukti pielietoju savā dzīvē.”

Topošā albuma mūzikas un tekstu autori ir Jānis Bukums un grupas ģitārists Arturs Liede. J. Bukums stāsta: “Arturs jauno albumu ir iecerējis kā konceptalbumu, kurā visas dziesmas caurvij kopīga tēma, sajūtas un teksti. Tas ir iecerēts kā vienots muzikāls stāsts.”

Dziesmas ieraksts tapis Kārļa Šteinmaņa vadībā studijā “KS Records”. “Ļoti pozitīvi vērtēju Kārļa profesionalitāti un pieredzi,” dalās J. Bukums. “Arī pārējo albumu rakstām un apstrādājam pie Kārļa Šteinmaņa. Ļoti priecē fakts, ka šo albumu varēsim piedāvāt mūzikas gardēžiem arī HD audio formātā, kas ir vēl dzidrāks un dziļāks par CD kvalitāti.”

“Savukārt tieši saistībā ar “Ziemeļu dieviem” man ir stāstāms neliels kuriozs. Mani nebeidz patīkami pārsteigt un smīdināt mūsu kolektīva slēptie talanti – grupas bundzinieks Filips Batarags pēdējā naktī pirms dziesmas ieraksta tapšanas izlēma, ka dziesmā jābūt arī blokflautas solo, kas arī tika sekmīgi realizēts! Tagad jokojam, ka mums grupā ir “emulators”: plānojam, vai iekļaut kādā dziesmā stīgu kvartetu, bet mazliet baidāmies, ka bundzinieks studijā parādīsies ar čellu!” nosmej J. Bukums. “Bez šaubām vienlīdz labas idejas un to realizāciju sniedz arī grupas dalībnieki Andrjus Jaņuns un Artūrs Račinskis – Andrjusa bass ir tā “muzikālā līme”, kas pamatīgi satur kopā ritma un melodisko sekciju, savukārt ģitārists Artūrs iekrāso šī albuma noskaņu ar blūza slaida “trubiņu”.”

Līdz albuma “Neuzvarētais” prezentācijai rokmūzikas apvienībai “JĀNIS BUKUMS” iecerēti vēl daudzi pārsteigumi. Dažus no tiem Jānis atklāj. “Latvijai nākamgad ir apaļā jubileja, Jānim Bukumam – pusapaļā. Kā lai nesvin? Būs dzimšanas dienas pārsteigumi, būs vēl vairāki videoklipi, jaunā albuma “Neuzvarētais” prezentācija, kā arī daudz koncertu!”

DSC_7305.jpg

JĀNIS BUKUMS - albums UGUNSLIETUS

Mūsu draugi un atbalstītāji:

 
 

VIDEO

ZIEMEĻU DIEVI

CHASING CARS

SHE'S LYING

CREEP

DZĪVS UN SAVĀDĀKS

SLĀPES

BIO

 

Jānis Bukums – Latvijā pazīstams roka dziedātājs, kurš aktīvi darbojas rokmūzikā kopš 1989. gada. Viņa dziedātās dziesmas – “To piedodu es tev” un “Lūgšana” jau ir kļuvušas par Latvijas roka klasiku.

Tagad Jānis Bukums ir atgriezies Latvijas mūzikas arēnā ar projektu - “JĀNIS BUKUMS” un jaunu albumu “DZĪVS UN SAVĀDĀKS”. CD izdots 2015. gada martā un pieejams visās mūzikas un digitālās mūzikas tirdzniecības vietās.

2016. gada 7. aprīlī tika izdots otrais albums "UGUNSLIETUS", pieejams mūzikas veikalos, Statoil, kā arī jebkurā digitālās mūzikas tirdzniecības un straumēšanas vietnē.

2016. gada 13. maijā Jānis Bukums saņēma "Radio SWH Ētera Gada Balvu" nominācijā "Gada Atgriešanās". 

2016. gada 3. jūnijā tika publicēts jauns videoklips albuma "Ugunslietus" dziesmai "Chasing Cars".

2017. gada 7. janvārī tika publicēts videoklips dziesmai "She's Lying" no albuma "Firerain" (7US/7HARD).

2017. gada 30. novembrī publicēts videoklips dziesmai "Ziemeļu Dievi" no topošā trešā albuma "Neuzvarētais".


Projektā ir apvienojušies pieredzējuši, nopelniem bagāti mākslinieki un jauni, talantīgi, dažādus žanrus pārstāvoši mūziķi, lai radītu un spēlētu eklektisku rokmūziku bez muzikāliem un stilistiskiem ierobežojumiem.

Projekta dalībnieki savu muzikālo karjeru laikā ir spēlējuši lielākajos Latvijas un ārzemju festivālos, mūzikas pasākumos un klubos - “Liepājas Dzintars”, “Saldus Saule”, “Roks par neatkarību”, “Sinepes un medus”, “Roks pret narkotikām”, “Roks apkārt Baltijas jūrai” un daudzos citos! 

Mūziķi ir koncertējuši Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Armēnijā, Zviedrijā, Vācijā un Spānijā; ir bijuši TV raidījumu vadītāji un Radio dīdžeji, kā arī filmējušies mākslas filmās, reklāmās, video klipos un daudzos citos projektos. Piedalījušies dažādos muzikālos projektos un ierakstu sesijās (Latvijā un ārzemēs).

 

ALBUMI

UGUNSLIETUS - 2016 (ENG, LV)

DZĪVS UN SAVĀDĀKS - 2015 (LV)

FOTO

KREKLI

UGUNSLIETUS - MELNS T-KREKLS

UGUNSLIETUS - MELNS T-KREKLS

DZĪVS UN SAVĀDĀKS - MELNS LOGO - BALTS T-KREKLS

DZĪVS UN SAVĀDĀKS - MELNS LOGO - BALTS T-KREKLS

DZĪVS UN SAVĀDĀKS - BALTS LOGO - MELNS T-KREKLS

DZĪVS UN SAVĀDĀKS - BALTS LOGO - MELNS T-KREKLS

KONTAKTI

info@janisbukums.com