Back to All Events

JĀNIS BUKUMS klubā Stacija / 09.12


  • Klubs Stacija Aizkraukle Bus Station Aizkraukle, LV-5101 Latvia (map)

Sestdien, 9.decembrī, jaunatklātajā Aizkraukles klubā STACIJA notiks dzivās mūzikas vakars ar grupas JĀNIS BUKUMS koncertu nakts kulminācijā! Klubs savas durvis vērs plkst.22:00, kad uz skatuves kāps DJ Roland.

Jānis Bukums ir Latvijā pazīstams roka dziedātājs, kurš aktīvi darbojas rokmūzikā kopš 1989. gada. Viņa dziedātās dziesmas – “To piedodu es tev” un “Lūgšana” jau ir kļuvušas par Latvijas roka klasiku. Tagad Jānis Bukums ir atgriezies Latvijas mūzikas arēnā ar projektu - “JĀNIS BUKUMS” Tajā ir apvienojušies pieredzējuši, nopelniem bagāti mākslinieki un jauni, talantīgi, dažādus žanrus pārstāvoši mūziķi, lai radītu un spēlētu eklektisku rokmūziku bez muzikāliem un stilistiskiem ierobežojumiem. 

Projekta dalībnieki savu muzikālo karjeru laikā ir spēlējuši lielākajos Latvijas un ārzemju festivālos, mūzikas pasākumos un klubos - “Liepājas Dzintars”, “Saldus Saule”, “Roks par neatkarību”, “Sinepes un medus”, “Roks pret narkotikām”, “Roks apkārt Baltijas jūrai” un daudzos citos. Mūziķi ir koncertējuši Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Armēnijā, Zviedrijā, Vācijā un Spānijā; ir bijuši TV raidījumu vadītāji un Radio dīdžeji, kā arī filmējušies mākslas filmās, reklāmās, video klipos un daudzos citos projektos. Piedalījušies dažādos muzikālos projektos un ierakstu sesijās (Latvijā un ārzemēs).

Klubs STACIJA, Aizkraukle
http://facebook.com/klubsstacija

Earlier Event: August 26
26/08 - Grobiņa Moto Triāls - Grobiņa